Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski zapis relacji na żywo. Mecz 23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski na żywo
Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski na żywo WA
Zapis relacji na żywo z meczu Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski rozegranego w ramach 23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej.

Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 0:0

Zapis relacji na żywo z meczu 23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22
22:0016.04.2022

Wideo. Trenerzy po meczu

od 16 lat
20:4516.04.2022

Jakub Grzelczak, trener Unii po meczu:

Był to mecz walki. Włocłavia zagrała bardzo dobre zawody. Sprawiła nam dużo problemów jeśli chodzi o nasze rozwiązania ofensywne. Na pewno nie spodziewaliśmy się aż tak trudnego spotkania. Włocłavia zaskoczyła mnie organizacją gry. Szanujmy ten wynik. To cenny punkt.

Nie wiem czy już nas nikt nie zatrzyma? To pokaże czas. Mam nadzieję, że nie.

20:3016.04.2022

Mariusz Strojczyk trener Włocłavii po meczu:

Zabrakło nam skuteczności, stworzyliśmy sobie więcej okazji (Łojewski czy Miłek) niż rywal. Byliśmy zespołem lepszym, ale tylko zremisowaliśmy. Myślałem, że Unia zagra bardziej defensywnie. Chcieli grać w piłkę, do przodu. Szacunek za to dla nich. Byliśmy jednak bardzo dobrze przygotowani. Unia nas nie zaskoczyła.

Warto podkreślić, że pracujemy ze sobą 5 tygodni. Widać już zarys tej gry, którą chciałbym narzucić na zawodników. Mam nadzieję, że to będzie dalej kontynuowane.

20:0016.04.2022

Statystyki

Włocłavia oddała 6 celnych strzałów i 8 niecelnych. Wykonywała 4 rzuty rożne

Unia Solec oddał jeden celny strzał w światło bramki oraz 3 niecelne. Miała 6 rzutów rożnych

19:4916.04.2022

90. minuta

koniec, tak jak jesienią bramki nie padły. Jeżeli na koniec sezonu obie ekipy wywalczą tyle sam punktów, i będą w tabeli na miejscach 1-2 to o awansie zadecyduje dodatkowy mecz

19:4516.04.2022

89. minuta

strzał Behlke zablokowany, Włocłavia znów przed szansą

19:3816.04.2022

Transmisja końcówki meczu (ostatnie 10 minut)

19:3616.04.2022

80. minuta

0:0

19:3416.04.2022

77. minuta

za Babiarza Szal, zmiana w Unii

19:3316.04.2022

76. minuta

za Łojewskiego Jankowski zmiana we Włocłavii

19:3116.04.2022

75. minuta

Kuropatwiński z dystansu obok słupka Unii

19:3016.04.2022

74. minuta

Najlepsza okazja Włocłavii, Łojewski z 13 metrów obok słupka

19:2616.04.2022

70. minuta

Masato z dystansu, z problemami, ale łapie piłkę Piotrowski

19:2216.04.2022

67. minuta

19:2116.04.2022

65. minuta

Wojtylak bardzo niecelnie z dystansu

19:1816.04.2022

63. minuta

za Arkadiusza Piskorskiego Łukasz Nowak zmiana w Unii

19:1716.04.2022

60. minuta

żółta kartka - Pacek

19:1616.04.2022

59. minuta

rożny dla Włocłavii

19:1416.04.2022

58. minuta

Pacek zza pola karnego, piłka była poza światłem bramki, ale interweniował udanie Piotrowski

19:1316.04.2022

57. minuta

indywidualna akcja Łojewskiego, ale niecelne zagranie do kolegów

19:0916.04.2022

52. minuta

rzut rożny dla Włocłavii, strzał głową Pohlida nad bramką

19:0716.04.2022

50. minuta

Unia coraz odważniej przedostaje się pod pole karne Włocłavii

19:0616.04.2022

49. minuta

Ciężkowski w polu karnym Włocłavii, pada, ale sędzia nie reaguje

19:0516.04.2022

48. minuta

dośrodkowanie Packa, rzut rożny dla Unii

19:0216.04.2022

47 minuta

żółta kartka dla Maisona, wolny dla Włocłavii, dośrodkowanie Kuropatwińskiego, ale nikt nie zdążył do piłki

19:0016.04.2022

46. minuta

Włocłavia od środka, druga połowa rozpoczęta

18:4916.04.2022

Ostatnia minuta 1. połowy

18:4716.04.2022

45. minuta

przerwa, 0:0. Mała konsternacja, wśród gości i trenera Włocłavii. Tablica świetlna na stadionie bowiem pokazywała jeszcze 44 minutę i 40 sekundę meczu.... Ale to normalka przy Leśnej. W ciągu 90 minut meczu średnio "giną" dwie minuty.
Włocłavia była bliższa zdobycia gola. Oddała 4 celne strzały. Lider tabeli jeden niecelny i miał dwa rzuty rożne

18:4316.04.2022