Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy powiatu golubsko-dobrzyńskiego wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do Rady Powiatu Golubsko-dobrzyńskiego.
Oni weszli do rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego - wyniki PKW
GUTMAŃSKI Mieczysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
TASARZ Roman Stefan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
MALECKA Danuta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
KWIATKOWSKI Wojciech Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD
WARNEL Zbigniew Dariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WRZESIŃSKI Marian Mieczysław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MALON Agnieszka - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
JANKOWSKI Szymon - KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA
ADAMIAK Wojciech - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GRABOWSKI Andrzej Antoni - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BOLUK-SOBOLEWSKI Jacek Jerzy - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
RATYŃSKI Roman Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
GUTOWSKI Franciszek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
MOLENDOWSKI Jarosław Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD
FOKSIŃSKI Jacek Rafał - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SMOLIŃSKI Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
ROŻEK Sławomir - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD
Frekwencja wyniosła 52,78%.
Najwięcej mandatów zdobył Uczciwy Powiat - 5. Ponadto po trzy mandaty mają: PiS, Trzecia Droga i CGD. Koalicja Obywatelska zyskała 2 miejsca w radzie, a Nowa Perspektywa jedno.
Kandydaci do Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
GUTMAŃSKI Mieczysław
CHMIELEWSKA-GHARGHARI Danuta
SIEMIENIK Anna
KLONEK Stefan
KORDOWSKA Karolina Ewa
WARLIKOWSKI Paweł
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
MIROWSKI Roman
IGLEWSKA-JEKA Ewelina Anna
RUTKOWSKI Krzysztof Sebastian
LEDWOCHOWSKA Aleksandra
BLONKOWSKI Zbigniew Stefan
KAZANIECKA Agnieszka
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
BORKOWICZ Stefan Stanisław
METEL Joanna Anita
SMUŻYŃSKA Iwona
PIETRUSZYŃSKI Marian
WYBORSKA Mariola
BEYGER Marek Ryszard
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
TASARZ Roman Stefan
KUCIŃSKA Agnieszka
MILARSKI Stanisław
WITULSKA Anna
DANKOWSKI Artur
MOTYCKA Katarzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
PIOTROWICZ Michał
MEREDYK-CHLEBOWSKA Beata Barbara
FLOERKE Piotr
KUKIELSKA Katarzyna
STOKOWSKA Justyna Magdalena
DĄBROWSKI Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
MALECKA Danuta
ŻOCHOWSKI Sławomir Adam
POMIANKIEWICZ Katarzyna
KUC Jarosław Sebastian
ZIELIŃSKA Dorota Barbara
CHOJAK Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
KWIATKOWSKI Wojciech Andrzej
GRZYWIŃSKA Hanna Katarzyna
BRZOSTOWSKA Grażyna
MATYJASIK Agnieszka Hanna
JASIŃSKI Tomasz Jerzy
PARADZIŃSKI Zdzisław
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
OŚKA Krzysztof
DEC Weronika Barbara
PIECZKA Krzysztof
CIEŚLAK Anna
PAPROCKI Tomasz
KANTORSKA Marlena Alina
Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
WARNEL Zbigniew Dariusz
ORNOWSKA Arleta Maria
KLEJNOWSKI Zbigniew
DĘBICKA Danuta
WOWER Paweł
RUMIŃSKA Iwona
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
WRZESIŃSKI Marian Mieczysław
PODRAZA Bernadeta
ROMANOWSKA Maria Bożena
WILMANOWICZ Rafał Adam
WOJCIECHOWSKA Joanna
SIPAK Sebastian Stanisław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
MELERSKA Anna Maria
KOZERSKI Jacek Zygmunt
STASIŃSKI Andrzej
LEWANDOWSKA Kinga Żaklina
SIARNIK Jolanta
WRÓBLEWSKI Jarosław
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
OŚKA Małgorzata
SŁAWKOWSKI Paweł Dariusz
JĘDRASZEK Agnieszka Sylwia
KLUGOWSKI Tomasz
DANKOWSKA Zuzanna
ROGALSKI Adam Sylwester
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
KOPACZEWSKA Róża
PIOTROWICZ Artur
BRZÓSKA Małgorzata
DĄBROWSKI Artur
GUTMAŃSKA Anna
SIPAK Piotr Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
JARMUŁA Barbara Jadwiga
ŁABĘDZKI Dawid
MALON Agnieszka
WRÓBLEWSKI Wojciech
SŁAWIŃSKA-STOGOWSKA Dominika
SADAKIEWSKI Tomasz Kazimierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
SZRETER Filip
GURTOWSKI Janusz
JANKOWSKA Lidia Anna
RADZIMSKA Karina Paulina
WOJCIECHOWSKA Anna Monika
CYBULSKI Janusz Jacek
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
JANKOWSKI Szymon
MIERZEJEWSKA Grażyna
PANTER Zbigniew Tomasz
WITKOWSKA Anna
GUTMAŃSKA Małgorzata
LICZNERSKI Paweł
Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
ADAMIAK Wojciech
PIĄTKOWSKA Karolina
MISIEK Joanna
DĘBOWSKI Jerzy Stanisław
BALIŃSKI Szymon
KUBACKA Bernadeta Helena
SZYMAŃSKI Tomasz Bogdan
ŻABIŃSKA Aneta
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
GRABOWSKI Andrzej Antoni
JURKIEWICZ Dorota Ewa
ZWOLIŃSKI Tomasz Marek
WIŚNIEWSKA Maria Anna
KUŹMIŃSKI Jan
RACHUBIŃSKA Marzena Ewa
BIELECKI Marek
ZAKRZEWSKI Michał Jan
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
SZYDŁOWSKA Elżbieta Ewa
WOLNIAK Michał
DZWONKOWSKA Marzena
SZABLEWSKI Kamil Wiesław
TUSZYŃSKA Elżbieta
WOJTACKA Bożena
SIEMIĄTKOWSKI Andrzej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
BOLUK-SOBOLEWSKI Jacek Jerzy
KUCIAK-OLSZEWSKA Elżbieta
CZYNSZAK Krzysztof
KORDAS Oliwia Nina
TUSZYŃSKI Mikołaj
SUTKOWSKI Marek Stanisław
WIŚNIEWSKA-STASZAK Maria Jolanta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
KAWULA Małgorzata
KURKOWSKI Piotr
ONAK Monika Beata
MAJEWSKI Sylwester Adrian
FYDRYSZEWSKA Marika Anna
BARTOSZYŃSKA Milena Marzena
CHEŁMIŃSKI Arkadiusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
RATYŃSKI Roman Piotr
GUTOWSKI Franciszek
BELZYT Hanna
PAWLIK-ŚLIWA Marta
KRYCH Marian Jan
ŻAK Małgorzata Anna
LIPIŃSKA Marta Małgorzata
WASILEWSKI Łukasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
MOLENDOWSKI Jarosław Tomasz
MAJEWSKI Karol Maciej
FALUTA-KASZUBOWSKA Renata Katarzyna
WARDZIŃSKI Robert
ZARĘBSKA Agnieszka
KOŁODZIEJ Eryk Paweł
LIS Agnieszka
SZCZERBICKA Aneta Zofia
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
SKORSKI Patryk Wojciech
DULCZEWSKA Marzena Małgorzata
ARBART Adam Rafał
MATCZAK Wioleta
BECK-WILCZEWSKA Agnieszka
RUDEWICZ Przemysław
SKONIECZNA Iwona Elżbieta
PTASZYŃSKI Kamil
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
MŁODZIANKIEWICZ Wiesław Stanisław
WYBORSKA Alicja
KLONOWSKI Dawid
OSMAŃSKA Marlena Katarzyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
FOKSIŃSKI Jacek Rafał
IWAN-ŁĘGOWSKA Marta Aneta
CZERWIŃSKA Alina
MASZKIEWICZ Wojciech Stanisław
SKONIECZNY Piotr
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
BRZOSKOWSKA Danuta Wioletta
SZLEJER Sławomir Jarosław
CHMIELEWSKA Agnieszka
RYKACZEWSKI Dariusz
SERAFIN Joanna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
DĄBROWSKI Lech
PANKOWSKI Janusz
TASARZ Lidia Katarzyna
JĘDRZEJEWSKI Paweł
SZOSTEK Daniela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA AKCJA SAMORZĄDOWA MARIUSZA PIĄTKOWSKIEGO:
JACHOWSKA Daria
GÓRECKI Mariusz
CZARNECKI Kacper Jakub
GÓRTOWSKI Radosław
WITKOWSKA Aldona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT:
SMOLIŃSKI Tomasz
PIETRZAK Marzena
KALINOWSKA-LEWIN Anna
DĘBOWSKI Krystian Dawid
BARTEL Mateusz Janusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CGD:
ROŻEK Sławomir
SZYJKOWSKA Marzena Beata
PIOTROWSKA Teresa
GOŁĘBIEWSKI Sławomir
SZAŁWIŃSKA Aleksandra
KOMITET WYBORCZY NOWA PERSPEKTYWA:
TRZPIOT Artur
WESOŁOWSKA Małgorzata
BALIŃSKI Kamil Jan
FEDORYSZYN Katarzyna
JANKOWSKI Adrian
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?