2 z 26
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy:Sępólno Krajeńskie,
Zakres obowiązków:prace...
fot. Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Aktualne oferty pracy w Sępólnie Krajeńskim i okolicach

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy:Sępólno Krajeńskie, Zakres obowiązków:prace związane z obsługą kuchni Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję:NIE Wymiar etatu:1 Zmianowość:jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu:40 Liczba godzin pracy w miesiącu:160 Data rozpoczęcia:18.03.2021 Data zakończenia pracy:17.03.2023 Wynagrodzenie brutto:od 2 800 PLN wskazane doświadczenie w gastronomii System wynagradzania:Czasowy ze stawką miesięczną SZCZEGÓŁY OFERTY