Olimpia Grudziądz rzutem na taśmę przegrała walkę o awans do II ligi i w nadchodzącym sezonie ponownie będzie występować na czwartym poziomie rozgrywkowym.
"Biało-zieloni" ligową rywalizację rozpoczną w weekend 6-7 sierpnia. Zmierzą się wtedy na wyjeździe ze Stolemem Gniewino. Pierwszy mecz na własnym boisku rozegrają tydzień później, podejmując Świt Skolwin. Będzie to okazja do rewanżu za przegrany mecz w ostatniej kolejce minionego sezonu, który był rozstrzygający dla losów awansu.
Terminarz rundy jesiennej 2 grupy III ligi, 2022/2023:
Kolejka 1 - 6-7 sierpnia
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Unia Janikowo
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz - Bałtyk Gdynia
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia
Błękitni Stargard - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz - Jarota Jarocin
Unia Janikowo - Vineta Wolin
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski
Olimpia Grudziądz - Świt Skolwin (Szczecin)
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
Kolejka 3 - 17 sierpnia
Stolem Gniewino - Błękitni Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Gedania Gdańsk
Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Vineta Wolin - GKS Przodkowo
Jarota Jarocin - Unia Janikowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Kolejka 4 - 20-21 sierpnia
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz
Unia Janikowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin
Olimpia Grudziądz - Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski
Stolem Gniewino - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 5 - 27-28 sierpnia
Świt Skolwin (Szczecin) - Błękitni Stargard
Unia Solec Kujawski - Stolem Gniewino
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk
Vineta Wolin - Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce - GKS Przodkowo
Unia Swarzędz - Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Kolejka 6 - 3-4 września
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski
Kolejka 7 - 10-11 września
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Vineta Wolin - Stolem Gniewino
Jarota Jarocin - Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Grudziądz
Unia Swarzędz - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański - Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 8 - 17-18 września
Błękitni Stargard - Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz - Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew
Kolejka 9 - 24-25 września
Sokół Kleczew - Błękitni Stargard
Vineta Wolin - Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Stolem Gniewino
Unia Swarzędz - Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz - Unia Janikowo
Kolejka 10 - 1-2 października
Błękitni Stargard - Unia Janikowo
GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz - KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - Vineta Wolin
Kolejka 11 - 8-9 października
Vineta Wolin - Błękitni Stargard
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Pogoń II Szczecin - Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo - GKS Przodkowo
Kolejka 12 - 15-16 października
Błękitni Stargard - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz
Sokół Kleczew - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin - Jarota Jarocin
Kolejka 13 - 22-23 października
Jarota Jarocin - Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
Unia Janikowo - Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 14 - 29-30 października
Błękitni Stargard - Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz - GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk - Unia Janikowo
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 15 - 5-6 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Vineta Wolin
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
Zawisza Bydgoszcz - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Janikowo - Stolem Gniewino
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
Polonia Środa Wielkopolska - Olimpia Grudziądz
Kolejka 16 - 12-13 listopada
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Gedania Gdańsk - Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Janikowo
Unia Solec Kujawski - Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz
Kolejka 17 - 19-20 listopada
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk
Sensacyjny ruch Łukasza Piszczka
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?