1. kolejka. Falstart „Fuksiar” w IV lidze kobiet [wyniki]

„Fuksiary” (w pasy) źle weszły w nowy sezon, ale w najbliższy weekend na boisku w Szydłowie spróbują pokonać Noteć Gębice Piotr Pubanz
Długo czekały piłkarki Fuksa Wielowicz na powrót ligowej piłki. Niestety inauguracja nowego sezonu nie była udana bowiem „Fuksiary” wysoko uległy w Toruniu Juventusowi.

JUVENTUS WOMEN TORUŃ – FUKS WIELOWICZ 8:0 (3:0)

Bramki: Kwiatkowska 2, Fisenko 2, Muszyńska 2, Grodzicka, Przybysz.
FUKS: Kinga Różycka( Oliwia Sudoł), Syntia Łyczywek, Paulina Drzewiecka, Barbara Piekarska, Julia Batke (Małgorzata Frąckowiak), Amelia Raźna, Agata Kaźmierska (Karolina Kowalska), Weronika Theus (Paulina Miklasz), Natalia Drzewiecka, Oliwia Leszcz (Weronika Huczek), Kinga Murawska.

Torunianki dominowały przez cały mecz i odniosły zasłużone zwycięstwo, a ich gra mogła się podobać zaskakująco licznie zgromadzonym kibicom. Dobrze wyszkolonej i piłkarsko ułożonej ekipie gospodyń przyjezdne mogły przeciwstawić jedynie ambicję i wolę walki. Sił „Fuksiarom” wystarczyło na pierwszą połowę, którą przegrały 3:0, długimi minutami tocząc z rywalem wyrównaną walkę. Druga połowa to już całkowita dominacja faworytek, a wielowiczanki skupiły się głównie na straceniu jak najmniejszej ilości goli. W następnej kolejce Fuks podejmie Noteć Gębice.

Pozostałe mecze 1. kolejki

Noteć Inowrocław - KKP Chełmża 3:5, Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Jedynka Aleksandrów Kujawski 6:0, Mustang Wielgie - Noteć Gębice przełożony na 31 października.

1. Juventus Women 1 3 8-0
2. Wda/Strażak 1 3 6-0
3. KKP Chełmża 1 3 5-3
4. Mustang Wielgie 0 0 0-0
5.Noteć Gębice 0 0 0-0
6. Noteć Inowrocław 1 0 3-5
7. Jedynka Aleksandrów 1 0 0-6
8. Fuks Wielowicz 1 0 0-8